FAQ

Dlaczego wcześniej nie słyszałem o was?

Wiele osób o to pyta! Nie ogłaszamy się wiele - duża liczba Klientów pochodzi z polecenia i chcemy sie tego trzymać. Wolimy więcej czasu poświęcić na dostarczanie profesjonalnych usług a mniej na decydowanie gdzie zamieścić reklamę.


Dlaczego adres strony nazywa się PogotowieChłodnicze?

Ponieważ jesteśmy gotowi przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w każdej małej lub skomplikowaniej sprawie. Jestesmy wyposażeni do udzielenia pierwszej pomocy.


Ile kosztują wasze usługi? 

Ceny są ustalane indywidualnie dla stałych Klientów oraz przy wycenie większych projektów. Wyceny udzielane są bezpłatnie.


Czy te ceny uwzględniaja materiały?

Nie - materiały są doliczane do ceny usługi. Większośc Klientów posiada własne materiały i wynajmuje nas do wykonania robocizny. Możemy dostarczyć materiały na życzenie. Posiadamy długoletnie doświadczenie w tej branży a więc mamy wielu dostawców, dzieki czemu otrzymasz zachęcające rabaty oraz promocje.
 

Czy na każde wezwanie przyjeżdzacie z narzędziami?

Tak! Każdy z naszych serwisantów posiada narzędzia dzięki którym jest w stanie zabrać się do usuwania problemu; zaraz po przybyciu.
 

Czy dajecie wyceny za darmo?

Tak! Możemy wycenić przez telefon i powiedzieć jak długo zajmie usunięcie problemu lub przeprowadzenie badania technicznego. Możesz zamówić kogoś kto przyjedzie i zdiagnozuje problem lub poprostu potwierdzi wycenę daną przez telefon. W przypadku większych projektów kilkudniowych, zalecamy umówienie spotkania dla szczegółowych ustaleń.


Jak szybko możecie przybyć?

W nagłych wypadkach, prosimy o kontakt z naszym telefonem alarmowym. Działamy przez 24 godziny na dobę i może własnie znajdujemy sie w twojej okolicy. Wyceny oraz przeglądy technicze, prosimy zamawiać z dwudniowym wyprzedzeniem.


Czy oferujecie 24 godzinny serwis?

Tak - ale tylko kiedy to jest niezbędne.
Nasze godziny pracy to od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. Jesteśmy pogotowiem, które pomaga w nagłym wypadku  czyli "zaleczymy" problem a usunięciem jego zajmiemy się zaraz dnia następnego.


Skąd wiecie że wasi serwisanci sa profesjonalni i fachowi?

Wszyscy serwisanci pracują na pełny etat lub jako pracownicy kontraktowi. Na liczbę aplikacji jakie otrzymujemy, odpowiadamy w 10% zapraszając na rozmowę w celu bliższego poznania; danego kandydata. Innymi słowy odrzucamy 90% aplikacji. Pragniemy się spotkac z tymi, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie, którzy posiadają umiejętnośc pracy w grupie, są uprzejmi, jak również zdają sobie sprawę z tego, że Klient jest najważniejszy i usługi muszą byc wykonywane na najwyższym poziomie


Czy muszę czekać cały dzień żeby ktoś sie pojawił?

Nie - podajemy dokładny czas naszego przyjazdu. Staramy się zawsze być na czas.


Jak dużych prac możecie się podjąć?

Prace powyżej godziny. Wykonujemy również projekty trwające kilka dni np. instalacja klimatyzacji, komór chłodniczych etc..


Na jakim terenie działacie?

Aktualnie działamy na terenie woj. mazowieckiego.


Jak mogę zapłacić za usługę?

Akceptujemy gotówkę, przelew na konto.


Czy mogę otrzymać numer telefonu aby zamówić pomoc?

Oczywiście, linia czynna 24/7 to: Warszawa; firma Spanner +48 0 502 061 169

Czynne 24h/7

tel. 502061169

Co nas wyróżnia

 • agregaty chłodnicze
 • chłodnice powietrza
 • skraplacze

Nasi klienci

 • Państwowa Akademia Nauk
 • Uniwersytet Warszawski
 • Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
 • Instytut Hodowli  i Aklimatyzacji Roślin
 • Mennica Państwowa
 • Euroimplant
 • Szpital Powiatowy w Wołominie
 • Platige Image
 • Mazowiecka Fabryka Drożdży Lallemand
 • i wiele innych